KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17034431
nr 1703 4431
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Åker. Olja på pannå, 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 48x52
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:02:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)